MOJE PRÁCE

 

PŘÁTELÉ, NA TĚCHTO STRÁNKÁCH NAJDETE VŠECHNY REBORN PANENKY, KTERÉ JSEM PŘIVEDLA NA SVĚT!

Tvořím miminka s láskou, plné radosti a zdravého vzhledu, což mě fascinuje! Přivedu na svět živého gumítka, naplněného pozitivni energií. Když jsem začínala rebornig, důkladně jsem si prošla vzhled  živého, nemocného i mrtvého miminka na fotografiích! Soustředila jsem se i na  vlásky, na směr odkud kam vedou, jak  vypadá středový vír na lomu temene hlavy. Toto jsem řešila i s odborníky, jak lékaři, tak kadeřníky, abych přiváděla na svět co nejvíce realistické reborn panenky. Od každé nové a nové rebornky  se zdokonaluji. Rovněž za moji dobu tvoření, se zdokonalují  kity  návrhářů a také se mění k lepšímu výtvarnické techniky.

Samozřejmě,  že moje první rebornky měly chyby, že se nadají srovnávat s tvorbou posledních. Ale bez chyb, nic nejde! Každá reborn panenka je vyjádřením stavu duše toho, co ji zrovna tvoři! Tento člověk, skrze barvy a vše, co s kitem udělá, do něho vtiskne sebe samotného! A podle toho tato reborn panenka působí na okoli a přitahuje k sobě ty, kdo jsou právě naladěný na energii, která z panenky vyzařuje. A kdo tvrdí,  že rebornig není umění, ať si přečte, co se za umělecká díla považuje! Kdo tvrdí, že výměna očí na reborn panence jinou osobou než samotným autorem není zásah do jeho díla, velice se mýlí! Každý, byť malinký zásah do autorské tvorby další osobou je znehodnoceni díla a jeho poškození !

VÍTÁM VÁS VE SVĚTĚ MÝCH PANENEK , JAKO ŽIVÝCH A POHLEDEM NA NĚ, SE DOTKLY VAŠEHO SRDCE A VYTVOŘILY ÚSMĚV NA VAŠICH TVÁŘI.

 
 
VĚTŠINA Z NICH JE V ADOPCI U SVÝCH MANINEK, A NĚKTERÉ MÁM VE SVÉ SBÍRCE PRO TY, CO RÁDI NAVŠTĚVUJÍ MOJE VÝSTAVY.
 
 
Přijímám objednávky na reborn panenky, kontaktujte mě na tel. a nebo na facebooku Atelierdolls Tatiana